Купити плаття великих розмірів в Pani Style надійно: без передоплат, з поверненням, за справедливою ціною

Ми – зовсім ще молодий інтернет магазин з платтями великих розмірів Pani Style.

Ретельно відбираємо надійних постачальників, обережно встановлюємо ціни, уважно допомагаємо Вам обрати вірний розмір. А ще ми надійні – те що обіцяємо – те і робимо.

У нас є повернення – за будь яких умов.

У нас є накладний платіж без будь яких передоплат. Для того, щоб Ви оглянули своє плаття перед оплатою замовлення.

І навіть, якщо прийшовши до додому, на помірявши сукню, Вам щось не сподобається – ми завжди готові прийняти товар назад. А кошти ми повернемо вже НАСТУПНОГО ДНЯ, після отримання посилки від Вас.

Ми продаємо плаття українських виробників, і щиро пишаємося цим. Прогляньте каталог, Вам буде на чому зупинитися. А ціни Вас приємно здивуюсь.

Так, у нас немає фізичного магазину, є лише невеличкий склад. Але це дозволяє нам робити не велику націнку на вироби в нашому інтернет магазині.

 

Якщо Ви вже шукали собі плаття через інтернет, то Ви звертали увагу, що часто продавці не дозволяють повертати товар, або обов’язково беруть передоплату. Ми теж це не любимо! І так не робимо!

Без передоплат! Оплачуйте при отриманні. Жодної гривні наперед!!! 

Повернення – це Ваше законне право! Повертайте товар протягом 14 днів, без питань, без проблем. Ваші кошти будуть надіслані на вказану картку протягом ДОБИ, з моменту отримання повернення.

Швидка доставка – при підтвердженні замовлення, наша менеджерка обов’язково зорієнтує Вас коли буде відправка Вашого плаття. А ми вже будемо намагатися відправити його ще швидше.

Гарне та недороге плаття для Вас, нашої Пані – це наша ціль!

Будьте з нами!